Noc Muzeów w Walcowni

20 maja 2017r. po raz pierwszy zapraszamy na nocne zwiedzanie Walcowni w ramach Nocy Muzeów. Od 19:00 do 22:00 zapraszamy do zwiedzania naszej hali maszyn. Udostępniona zostanie także wystawa „Legenda motocykli amerykańskich” – z okazji Nocy Muzeów do zwiedzania ekspozycji zapraszamy w obniżonej cenie 5zł/os.

Wybierając się na Noc Muzeów warto zapoznać się z propozycją Kolei Śląskich –  tego wieczoru aż 12 dodatkowych pociągów obsługujących 77 stacji w 40 miejscowościach na 5 liniach kolejowych będzie obsługiwało podróżnych.

Dodatkowe okazjonalne pociągi Kolei Śląskich będą kursować w nocy z 20 na 21 maja między godziną 23:41 a 3:10. Dzięki nim mieszkańcy Częstochowy, Myszkowa, Zawiercia, Łaz, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Sosnowca, Katowic, Chorzowa, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Zabrza, Gliwic, Tychów, Pszczyny, Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej, Bytomia, Tarnowskich Gór, Lublińca, Mikołowa, Orzesza, Rybnika i wielu innych miejscowości będą mogli dotrzeć do wielu instytucji kulturalnych i skorzystać z ich wyjątkowej oferty.

noc muzeów - 2017-05-10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *