NOC W MUZEUM


Noc w Muzeum to nie tylko nocne zwiedzanie Walcowni w upiornych okolicznościach poprzemysłowego odludzia i seans jednego z pierwszych horrorów w historii kina, legendarnego „Nosferatu – symfonia grozy”. Przede wszystkim to szansa na udział w historycznym wydarzeniu – prawdziwej nocy w Muzeum.

Zaczynamy o 21:30 Nocną Szychtą, zwiedzaniem dawnej walcowni blach cynkowych przy wyłączonych światłach i czynnych zadymiarkach. Latarki obowiązkowe! Około 23:00, po zwiedzaniu uczestników zaprosimy na seans jednego z pierwszych filmów grozy w dziejach kina, legendarnego „Nosferatu” w reżyserii nie mniej legendarnego Friedrich Murnau. Na koniec chętni będą mogli spędzić prawdziwą noc w Muzeum.

Ważne informacje:

  1. Udział w wydarzeniu jest odpłatny 90.00 zł / os.
  2. W związku z ograniczoną liczbą miejsc konieczne jest dokonanie rezerwacji a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową.
  3. Walcownia każdemu uczestnikowi zapewnia łóżko polowe harcerskiego typu „kanadyjka”. Koce, śpiwory czy poduszki uczestnicy organizują we własnym zakresie.
  4. Walcownia zapewnia też przekąski i niealkoholowe napoje na seans.
  5. W związku z muzealnym charakterem obiektu mamy ograniczone możliwości jeśli chodzi o dostęp do pryszniców, prosimy wziąć to pod uwagę dokonując rezerwacji.